İĞNELİ FIÇI; GAZZE

Elazığ Belediyesi’nin organize ettiği 4. Kitap Fuarı dolu dolu geçiyor. Yoğun bir ilgi var. Başta Belediye başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları olmak üzere tüm emeği geçenlere, Elazığlı yazarlara, tüm katılımcılara ve bizleri yalnız bırakmayan kitapseverlere teşekkür ediyorum.

Bu etkinlik devam ederken Gazze’de oluk oluk kan akmaya devam ediyor, soykırım yapılıyor.

Hem kitap fuarı hem de Gazze katliamı dolasıyla Yahudilerin vahşi yönünü delilleri ile ortaya koyan bir kitaptan bahsetmek istiyorum.

Cevat Rıfat Atilhan’ın çok konuşulan, tartışılan kitabı; İğneli Fıçı…

Çok okunan ve okundukça insanın tüylerini diken diken eden bilgilerle dolu bir kitap.

Bu kitabı okudukça şimdi nasıl insanlığımızdan utanıyorsak, Gazze’deki soykırımı da takip ettikçe insanlığımızdan utanıyoruz.

İğneli Fıçı; bu kitabı okudukça yok artık dedirtecek cinsten…

Böyle olaylar ancak hayal unsuru filmlerde olur diyeceksiniz.

Bu kitabı okuduğunuz zaman Yahudilerin neden her gittikleri yerden kovulduklarını da anlamış olursunuz.

Günümüzde Yahudi zulmünün had safhaya ulaştığı bu dönemde herkesin okuması gereken bir kitap; İğneli Fıçı…

Fanatik hahamlar, Tevrat’ı değiştirirken, kendilerinin üstün ırk olduğu düşüncesinin yanı sıra, diğer bütün milletlere karşı kin, nefret ve intikam hislerini de Yahudi dinine sokmuşlardır.

Bu kine dayalı sapık ideoloji, tarih boyunca, Yahudilerin, sayısız katliam ve vahşet eylemi yapmalarına sebep olmuştur.

Tahrif ettikleri Tevrat’a göre Yahudi olmayan herkesi yok etmek, erkek-kadın-çocuk herkesi öldürmek, katliam yapmak, parçalamak, işkence etmek, yakmak, kanlarını içmek, etlerini yemek, bulaşıcı hastalık yaymak gibi bu akıl almaz vahşet, tarih boyunca sayısız masum insanın acımasızca öldürülmesine yol açmıştır.

Hepsi birer insanlık suçu olan bu vahşetin en korkuncu ise İğneli Fıçı…

İğneli Fıçı; Kabalacı vampir Yahudilerin vahşi geleneklerinden biri...

Yahudilerin asırlardır sürdürdükleri kan içici bir geleneği olan kutsal bayramı Hamursuz Bayramı (Nisan’ın 15’i) için Yahudi olmayan  -tercihen 5-8 yaş arası- çocukların kanları çeşitli yöntemlerle alınır. Biriktirdikleri bu kanları çeşitli ayinlerde içmek ve mayasız hamura maya yerine katmak üzere kullanılır.

İşte İğneli Fıçı da, Yahudilerin, kaçırdıkları Yahudi olmayan çocukların kanlarını almak için kullandıkları yöntemlerden biridir…

Kaçırılan çocuk içi iğnelerle kaplı olarak tasarlanmış özel fıçıya atılır. Çocuğu fıçının içine canlı canlı kapatan hahamlar, ardından fıçıyı dakikalarca yuvarlarlar. Daha sonra fıçının dibinde bulunan musluk açılır ve toplanan taze çocuk kanı ayinlerde kullanılmak ya da Mayasız Bayramında yenilen mayasız ekmeklere karıştırılmak üzere alınır. Ekmeklerin en makbul olanları ise içine insan kanı katılan bu ekmektir.

İşte Yahudilerin bulundukları ülkelerden sürülmelerinin nedenlerinden birisi de bu sapık adettir. Özellikle İspanya’da, kan içme olayları defalarca gündeme gelmiş, bu olaylar halk arasında büyük huzursuzluk meydana getirmiştir. Sayısız çocuk kaybolmuş, cesetlerin bir kısmı tamamen kanı çekilmiş bir durumda bulunmuştur. Osmanlı İmparatorluğuna geldikten sonra, hatta Cumhuriyet döneminde de Yahudilerin bazı kolları, bu sapık adetlerine devam ettiler.

Avrupa, Amerika ve Osmanlı döneminde sayısız adli vaka kayıtları ile tüm dünyada asırlardır kayıtlara geçmiş sayısız olaylardan bir kısmını derleyip bu konu hakkında müstakil bir kitap yazan rahmetli General Cevat Rıfat Atilhan’ın İğneli Fıçı’sı bu olayları anlatıyor.

Yahudiler Tevrat’ta emredilen bütün vahşet türlerini İsrail devleti kurulduktan sonra çok rahat uygulama fırsatı buldular. İşgal ettiği topraklardaki savunmasız halk İsrail’in sapık ibadetlerinin kurbanı oldu. Haber alınamayan binlerce kayıp Filistinli çocuktan birkaçının cesetleri kanları çekilmiş olarak bulunmuştur. Bugün İsrail hapishanelerine konulan, yüzlercesi kadın ve çocuk olmak üzere on bini aşkın Filistinlinin akıbeti ise bilinmemektedir.

Azınlıkta oldukları ülkelerde bile bu korkunç ibadetlerini terketmeyen Yahudi fanatiklerinin, tamamen hâkim oldukları Filistin’de aynı kan ayinlerini uyguladıklarını tahmin etmek güç değil

Yaklaşık bir aydır devam eden Gazze’deki soy kırımda ölenleri sayısı 8.000’i geçti. Bunların yarısına yakını ise çocuk…

Evet, bugün de Gazze adeta bir iğneli Fıçı…

Gazze İğneli Fıçı’sı içine doldurulan çocuklar, Vampir Yahudiler tarafından yuvarlanıp kanları akıtılarak vahşice katlediliyor.

Kanları dökülüyor, emiliyor, içiliyor, adeta yapacakları ekmek için mayasız hamurlarına maya olarak katıyorlar.

Gazze bir İğneli Fıçı…

03.11.2023

Süleyman Yapıcı

Günışığı Gazetesi